Prowadząc własny sklep internetowy należy pamiętać o odpowiednim zapleczu magazynowym! Choć wydaje się, że tego typu sklepy nie muszą posiadać odpowiednich systemów magazynowo-sprzedażowych, tak jak jest w przypadku dużych sklepów stacjonarnych, to jednak dzięki profesjonalnej logistyce i systemom zarządzania można zapewnić prawidłową pracę sklepu internetowego. Dlatego, jeśli szukamy systemu, który umożliwi nam profesjonalne zarządzanie magazynem sklepu internetowego, a także kwestiami związanymi ze sprzedażą produktów, to zachęcamy do wybory oprogramowania Asystent Chmura Magazyn! To aplikacja, która wyróżnia się wieloma możliwościami, funkcjami oraz sposobem obsługi, który jest prosty, łatwy, szybki i przyjemny. A dlaczego zarządzanie magazynem i sprzedażą jest tak ważne w przypadku prowadzenia sklepów internetowych?

Asystent Chmura Magazyn – zarządzaj magazynem!

Aplikacja Asystent Chmura Magazyn pozwala na zarządzanie magazynem sklepu internetowego bez konieczności jej instalacji na dysk komputera. Wystarczy założyć konto, aby mieć dostęp do magazynu sklepu i w pełni nim zarządzać. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na zarządzanie magazynem z każdego urządzenia z dostępem do Internetu, więc można obsługiwać tę aplikację nie tylko w pracy, ale także w domu. Dzięki temu istnieje możliwość sprawowania stałej kontroli nad stanem magazynu i podjęcia szybkiej decyzji związanych z tymi kwestiami. To poprzez przeglądarkę internetową, np. w laptopie lub w smartfonie można wejść do magazynu sklepu internetowego i zapoznać się z ważnymi informacjami, takimi jak ilość produktów z danej kategorii, czy też stworzyć niezbędną dokumentację magazynową.

W związku z tym Asystent Chmura – Magazyn umożliwia również zarządzanie dokumentami magazynowymi typu PZ, WZ, RW lub MM, pozwalając na ich zapis oraz wydruk w formacie PDF. To komfortowa opcja, która może ulepszyć obrót dokumentacją w sklepie internetowym. Co ważne, każda upoważniona osoba może mieć dostęp do wystawienia dokumentów drogą online, więc nie musimy korzystać z tradycyjnych rozwiązań, które często wiążą się z poświęceniem dużej ilości czasu, np. związanego z oczekiwaniem na wystawienie dokumentacji przez zewnętrzną firmę. Dlatego aplikacja Asystent Chmura – Magazyn polecana jest dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą zaoszczędzić czas, koszty i usprawnić zarządzanie magazynem sklepu internetowego.

 

Szybka i prosta inwentaryzacja magazynu sklepu internetowego

W większości przypadków inwentaryzacja magazynu sklepu internetowego jest długotrwałym działaniem, które wymaga stworzenia i skompletowanie dużej ilości dokumentacji. Dlatego, jeśli szukamy rozwiązania, pozwalającego na ulepszenie tego procesu, to warto zdecydować się na wybór aplikacji Asystent Chmura – Magazyn. Oprogramowanie to umożliwia stworzenie raportów magazynowych, spisu z natury oraz przeprowadzenia szybkiej inwentaryzacji. To za pomocą specjalnych modułów tworzymy i uzupełniamy dokumentację z inwentaryzacji, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko ich utraty, tak jak może być w przypadku formalności w wersji papierowej. Ponadto to w jednym miejscu przechowujemy różnego rodzaju raporty magazynowe, zawierające informacje o ilości posiadanych lub sprzedanych produktów, dzięki czemu mamy stały dostęp do statystyk, ułatwiających przeprowadzenie inwentaryzacji.

Zamówienia, sprzedaż w jednej aplikacji

Aplikacja Asystent Chmura Magazyn ma również wbudowane moduły odpowiedzialne za zarządzanie złożonymi zamówieniami, sprzedażą, a także informacjami związanymi z ofertą sklepu internetowego. Pozwala to na profesjonalną obsługę klienta, unowocześnienie zarządzania zamówieniami, a także zwiększenie sprzedaży produktów. Dzięki temu możemy uniknąć sytuacji, gdy okazuje się, że po wyborze oferty przez klienta nie ma danego produktu na magazynie. Co ważne, przedsiębiorca ma możliwości złożenia zamówienia towaru, który zostanie automatycznie dodany do stanu magazynowego. Nie musimy już pamiętać o aktualizacji tego typu informacji, ponieważ to wykona za nas aplikacja! W każdej chwili możemy złożyć zamówienia produktów, a także sprawdzić ilość sprzedanego towaru, co ma duże znaczenie w przypadku operacji logistycznych i związanymi z zarządzaniem magazynu.

Integracja oprogramowania ze sklepem internetowym

Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem jest integracja oprogramowania ze sklepem internetowym utworzonym w Asystencie Online. Dzięki temu nie musimy kupować kompatybilnych ze sklepem internetowym oprogramowań, lub decydować się na drogie rozwiązania, które mogłyby pomóc nam w zarządzaniu magazynem sklepu internetowego. W związku z tym nasz Asystent Chmura Magazyn jest w pełni zintegrowany ze sklepem internetowym, umożliwiając na pełne wykorzystanie jego funkcji i możliwości. Dzięki temu możemy zarządzać zarówno sklepem internetowym, jak i jego magazynem za pomocą jednej aplikacji! To nowoczesne rozwiązanie, pozwalające na zdalne zarządzanie magazynem i sklepem internetowym o każdej porze dnia i nocy.

Wypróbuj bezpłatnie – Demo Asystent Chmura Magazyn

Na naszej stronie internetowej Asystent Chmura Magazyn można bezpłatnie wypróbować wersję demo tego oprogramowania. Po zalogowaniu się do aplikacji można mieć dostęp do większości opcji dostępnych w menu, takich jak Zadania, Projekty, Sprzedaż i zakup, Dokumenty kasowe, Magazyn, Sprzedaż, czy też Zamówienia. Dzięki temu możecie Państwo przetestować poszczególne opcje, a także podjąć ostateczną decyzję związaną z wyborem tego oprogramowania. Na naszej stronie istnieje możliwość także złożenia zamówienia na wybraną wersję (PRO, BIZNES, MAX), a także zachęcamy do skontaktowania się z naszym biurem!

 

Meteoryt.plUdostępnij: