Gabinet lekarski lub też rehabilitacyjny wiążę się często z prowadzeniem dużej ilości dokumentacji i zarządzaniem wieloma ważnymi informacji, np. dotyczącymi pacjentów. Dlatego dobrym pomysłem jest wybór profesjonalnego programu, za pomocą którego można szybko, prosto i dokładnie zarządzać dokumentacją i innymi formalnościami związanymi z danym gabinetem. Ponadto wybór odpowiednio programu ma także jeszcze jedną zaletę: może być obsługiwany przez określoną osobę, np. lekarza, więc można zaoszczędzić na zatrudnieniu dodatkowych pracowników, których obowiązkiem byłoby sporządzanie i prowadzenie dokumentacji. W związku z tym warto zdecydować się na skorzystanie z programu Asystent Chmura Gabinet Lekarski, który wyróżnia się nowoczesnymi, a zarazem praktycznymi możliwościami, dostosowanymi do potrzeb gabinetów medycznych.

Innowacyjne rozwiązanie w technologii chmury

Z aplikacji Asystent Chmura Gabinet Lekarski można korzystać za pomocą innowacyjnego rozwiązania chmury, bez konieczności jej instalacji na dysk komputera. Wystarczy założyć konto i po chwili możemy korzystać z tego systemu z każdego urządzenia z dostępem do Internetu, a także miejsca, np. w domu lub podczas delegacji. To doskonałe rozwiązanie w przypadku mobilnych gabinetów lub też prowadzonych przez jedną osobę. W takiej sytuacji można w każdej chwili zarządzać pełną dokumentacją bez konieczności korzystania z komputera, znajdującego się w gabinecie medycznym. Co ważne, takie dane i informacje o pacjentach i gabinecie są całkowicie bezpieczne! Wszelkie informacje wprowadzone do tej aplikacji znajdują się na zewnętrznych serwerach, dzięki czemu w przypadku uszkodzenia urządzenia nie musimy martwić się ich odzyskaniem oraz ponownymi instalacjami oprogramowania. Pozwala to na zachowanie pełnego bezpieczeństwa danych, dzięki czemu nie trafią one także do niepowołanych osób lub tez nie zostaną skradzione z dysku komputera.

 

Prosta i przejrzysta obsługa

Kolejną zaletą aplikacji Asystent Chmura Gabinet Lekarski jest jej prosta obsługa. To dzięki intuicyjnej obsłudze używanie tego programu nie sprawi żadnych trudności! Dlatego ten system może być obsługiwany także przez osoby, które nie mają dużego doświadczenia z nowymi technologiami lub też nie posiadają zaawansowanych umiejętności korzystania z profesjonalnych oprogramowań. Aplikacja ta powstała z myślą o potrzebach i oczekiwaniach użytkowników, więc bez trudu można szybko nauczyć się jej obsługi bez konieczności organizacji szkoleń i bez obawy o popełnienie poważnych błędów podczas korzystania z tego programu. Co ważne, warto także przy wyborze tej aplikacji zdecydować się na wybór portalu klienta, dzięki czemu zwiększymy swoją konkurencyjność i możemy zachęcić pacjentów do skorzystania z naszych usług medycznych. A dlaczego portal klient jest właściwym wyborem?

Portal klient – poznaj historię choroby!

Portal klient jest to praktyczne narzędzie dedykowane dla pacjentów danego gabinetu. To za pomocą tego portalu pacjent może poznać historię swojej choroby wraz z opisem leczenia, a także inne dane wprowadzone przez lekarza. Ponadto po założeniu konta mamy dostęp do wyników badań lekarskich, co jest wygodnym rozwiązaniem w przypadku osób, które mają utrudnione przyjście do gabinetu lekarskiego. Warto również wiedzieć, że dzięki temu rozwiązaniu można zaoszczędzić czas pacjenta i lekarza. W każdej chwili pacjent ma dostęp do swoich danych związanych z leczeniem i chorobami, co pozwala również na ich pobranie i przekazanie innym specjalistom. Należy także pamiętać o tym, że coraz więcej osób woli korzystać z nowoczesnych rozwiązań, z którymi wiążą się liczne korzyści, np. oszczędność czasu, więc dobrym pomysłem jest wybór portalu klient dedykowanego dla gabinetów medycznych.

Co ważne, pacjent może samodzielnie zarejestrować się na wizytę lekarską bez konieczności wykonywania telefonów lub też osobistej wizyty w gabinecie. Dzięki temu pacjent może wybrać dogodny dla siebie dzień oraz godzinę wizyty lekarskiej, co jest szybkim i wygodnym rozwiązaniem, zarówno dla pacjenta, jak i lekarza. W związku z tym wybór aplikacji Asystent Chmura Gabinet Lekarski wraz z portalem dla pacjentów jest doskonałym sposobem, na to, aby wyróżnić nasz gabinet pośród innych gabinetów, a także zadbać o potrzeby i oczekiwania pacjentów!

Wypróbuj bezpłatną wersję demo Asystent Chmura Gabinet Lekarski

A jeżeli zastanawiamy się nad wyborem tej aplikacji, to warto wypróbować jej możliwości przed zakupem licencji. Dlatego w tym miejscu możecie Państwo skorzystać z bezpłatnej wersji demo Asystent Chmura Gabinet Lekarski. Po zalogowaniu się do próbnego konta można zapoznać się z kategoriami, znajdującymi się w menu po lewej stronie, np. zaplanowanymi na określony dzień zadaniami, historią pacjentów, obejmującą zarejestrowane wizyty, planowane lub przeprowadzane badania i zabiegi, czy też rejestracją pacjentów. Ponadto to za pomocą jednej aplikacji właściciele gabinetów maja możliwość zarządzania zakupem sprzętu medycznego, dokumentacją kasową, magazynem, czy też aktami osobowymi pracowników. Dzięki temu prowadzenie gabinetu medycznego lub rehabilitacyjnego będzie o wiele prostsze i szybsze!

Zaoszczędź na kosztach zakupu oprogramowania

Często zakup profesjonalnego oprogramowania przeznaczonego dla branży medycznej może wiązać się z dużymi kosztami. Jednakże w przypadku naszej aplikacji Asystent Chmura Gabinet Lekarski możemy zakupić odpowiednią ilość licencji w atrakcyjnej cenie, co ma duże znaczenie w przypadku klinik medycznych. Dzięki temu każdy gabinet lekarski lub rehabilitacyjny może bez przeszkód korzystać z tego oprogramowania. Ponadto możemy dokonać wyboru odpowiedniej wersji programu (Pro, Biznes lub Maks) dostosowanej do potrzeb i oczekiwań, zarówno prowadzących gabinet, jak i pacjentów. A co ważne, można zdecydować się na zakupienie licencji na określony czas np. na miesiąc, kwartał, 6 miesięcy lub rok. Dlatego po upływie tego czasu istnieje możliwość podjęcia decyzji związanej z przedłużeniem przedłużenie lub też rezygnacją z dalszego korzystania z oprogramowania.

W związku z tym, jeśli szukamy nowoczesnego, praktycznego, a zarazem specjalistycznego oprogramowania, za pomocą którego możemy w pełni zarządzać gabinetem medycznym, a także wprowadzić innowacyjne rozwiązania dla pacjentów, to zachęcamy do wyboru aplikacji Asystent Chmura Gabinet Lekarski! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat oprogramowania, które znajdują się w tym miejscu i do kontaktu z naszym biurem.

 

Meteoryt.plUdostępnij: