TWORZENIE STRON / SKLEPÓW INTERNETOWYCH W SZCZYTNIE

Meteoryt.pl jest firmą, która zajmuje się tworzeniem nowoczesnych aplikacji, stron internetowych WWW oraz sklepów internetowych opartych o platformę asystentonline.pl. Firma działa w tym zakresie już kilka lat i cieszy się dużą popularnością. Główny odział projektowy, znajduje się w Szczytnie, województwie warmińsko-mazurskim na ulicy Łomżyńskiej 18.

Główną zaletą naszych stron WWW jest to, że klient samodzielnie zarządza treścią swojej strony poprzez prosty panel zarządzania treścią co jest już niezbędnym elementem marketingowym podczas prowadzenia działalności.  

Drugą istotną kwestią jest działanie naszych stron oprócz komputerów stacjonarnych na urządzeniach mobilnych tj. telefonach i tabletach, są to strony tzw responsywne.

Trzeci ważny element, który uważamy za istotny jest to, że jesteśmy ewenementem pod  względem profilu działalności na terenie Szczytna oraz powiatu Szczycieńskiego. Łatwo się z nami skontaktować i powierzyć swoją przyszłą stronę WWW.

W związku, z czym oprócz kontaktu z naszą infolinią sprzedażową zapraszamy do naszego oddziału w celu ustalenia wszelkich szczegółów dotyczących Państwa nowej strony WWW. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00

  • Cena usługi wdrożenia strony zaczyna się już od 300 zł netto.
  • Opłata roczna za utrzymanie strony od 399 zł netto.
  • Zachęcamy do zakupu abonamentu w wariancie 2,3- letnim, cena ustalana jest indywidualnie. 
  • Więcej informacji o naszych produktach w zakładce CENNIK. 

Linki do przykładowych stron na naszym systemie:

Poniżej linki do przykładowych sklepów na naszym systemie:

Przykłady portali:

Załóż swój własny sklep internetowy bez zobowiązań na 30 dni!


.asystentonline.pl