Google Search Console - skorzystaj z praktycznych narzędzi

Widoczność w wyszukiwarce Google ma kluczowe znaczenie w przypadku prowadzenia sklepu internetowego lub witryn, oferujących usługi lub produkty. Jednakże powstaje coraz więcej sklepów internetowych, więc warto zadbać o to, aby nasza działalność online uzyskiwała coraz lepsze wyniki w wyszukiwarce Google.

Czytaj więcej

Meteoryt.pl

Google Firma – większa aktywność na stronie internetowej!

Każdy przedsiębiorca prowadzący działalność internetową chce, aby jego firma była widoczna dla klientów w wyszukiwarce Google. Dzięki temu można zadbać o ruch na stronie, zwiększyć sprzedaż, a także w wymiarze ogólnym przyczynić się do rozwoju firmy. Dlatego dobrym pomysłem jest skorzystanie z Google Firmy – narzędzia, które pozwala na zarządzanie wizerunkiem przedsiębiorstwa w wyszukiwarce Google!

Czytaj więcej

Meteoryt.pl

Profesjonalna polityka kadrowa a rozwój firmy

Sukces i rozwój firmy w dużej mierze zależą od profesjonalnej polityki kadrowej prowadzonej w przedsiębiorstwie. Jednakże w przypadku dużych firm często polityka kadrowa jest dość skomplikowanym działaniem, wymagającym skorzystania z profesjonalnego oprogramowania, które ułatwi zarządzanie kadrą, takiego jak Asystent Akta Osobowe.

Czytaj więcej

Meteoryt.pl

Załóż swój własny sklep internetowy bez zobowiązań na 30 dni!


.asystentonline.pl

Asystent Kursy i Szkolenia - zadbaj o rozwój pracowników!

Obecnie dużą wagę przykłada się do rozwoju kompetencji oraz kwalifikacji pracowników. Postępujący rozwój w wielu dziedzinach gospodarki wymaga od pracownika zdobywanie nowych umiejętności oraz profesjonalnej wiedzy, która przydatna jest na danym stanowisku. Dlatego warto zadbać o rozwój pracowników poprzez organizację szkoleń za pomocą naszego programu Asystent Kursy i Szkolenia!

Czytaj więcej

Meteoryt.pl

Bezpieczeństwo danych, jak zadbać o to prowadząc sklep internetowy?

Prowadząc sklep internetowy zazwyczaj mamy dostęp do danych klientów,  o które należy odpowiednio zadbać. To dzięki zapewnieniu bezpieczeństwa danych można je zabezpieczyć w taki sposób, aby informacje o klientach nie trafiły do niepowołanych osób. Należy także pamiętać, że jest to priorytetowa kwestia.

Czytaj więcej

Meteoryt.pl

Płatności online w sklepach internetowych - jak to działa i czy to się opłaca?

Coraz chętniej robimy zakupy w sklepach internetowych, więc ta rewolucja zakupowa dotyczy także sposobu płatności za zakupione produkty. W związku z tym, coraz więcej przedsiębiorców z branży e-commerce szuka innowacyjnych oraz nowoczesnych rozwiązań, dotyczących sposobu płatności, które są jednocześnie bezpieczne i szybkie. A czy warto zawsze decydować się na wprowadzenie szybkich płatności online? A może warto zostać przy przelewach bankowych?

Czytaj więcej

Meteoryt.pl