Asystent Kursy i Szkolenia - zadbaj o rozwój pracowników!

Obecnie dużą wagę przykłada się do rozwoju kompetencji oraz kwalifikacji pracowników. Postępujący rozwój w wielu dziedzinach gospodarki wymaga od pracownika zdobywanie nowych umiejętności oraz profesjonalnej wiedzy, która przydatna jest na danym stanowisku. Dlatego warto zadbać o rozwój pracowników poprzez organizację szkoleń za pomocą naszego programu Asystent Kursy i Szkolenia!

Czytaj więcej

Meteoryt.pl

Bezpieczeństwo danych, jak zadbać o to prowadząc sklep internetowy?

Prowadząc sklep internetowy zazwyczaj mamy dostęp do danych klientów,  o które należy odpowiednio zadbać. To dzięki zapewnieniu bezpieczeństwa danych można je zabezpieczyć w taki sposób, aby informacje o klientach nie trafiły do niepowołanych osób. Należy także pamiętać, że jest to priorytetowa kwestia.

Czytaj więcej

Meteoryt.pl

Płatności online w sklepach internetowych - jak to działa i czy to się opłaca?

Coraz chętniej robimy zakupy w sklepach internetowych, więc ta rewolucja zakupowa dotyczy także sposobu płatności za zakupione produkty. W związku z tym, coraz więcej przedsiębiorców z branży e-commerce szuka innowacyjnych oraz nowoczesnych rozwiązań, dotyczących sposobu płatności, które są jednocześnie bezpieczne i szybkie. A czy warto zawsze decydować się na wprowadzenie szybkich płatności online? A może warto zostać przy przelewach bankowych?

Czytaj więcej

Meteoryt.pl

Załóż swój własny sklep internetowy bez zobowiązań na 30 dni!


.asystentonline.pl

System ticketów - nowy kanał komunikacji w Asystent Online - szybsza obsługa klienta i niższe koszty obsługi!

Szybka i profesjonalna komunikacja z klientem, a także pracownikami pozwala na uzyskanie lepszych wyników, a także wpływa na rozwój firmy! Dlatego warto zdecydować się na skorzystanie z nowego systemu ticketów, który jest nowym kanałem komunikacji w oprogramowaniu Asystent Online. A czym on się wyróżnia i jakiej posiada możliwości?

Czytaj więcej

Meteoryt.pl

Asystent Chmura - sklep internetowy zintegrowany z profesjonalnym systemem magazynowo-sprzedażowym (Asystent Chmura - magazyn, sprzedaż, zamówienia, oferty)

Jeżeli chcemy zadbać o rozwój sklepu internetowego, a także zwiększyć sprzedaż, to dobrym pomysłem jest skorzystanie z możliwości profesjonalnego systemu magazynowo-sprzedażowego w postaci Asystent Chmura Magazyn. To nowoczesne i unikalne rozwiązanie, które pozwala na lepsze i łatwiejsze zarządzanie sklepem internetowym!

Czytaj więcej

Meteoryt.pl

System zarządzania Wirtualnym Biurem wraz z portalem klienta - jaka jest przyszłość tego rozwiązania w wybranych branżach?

Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na nowoczesne rozwiązanie zarządzania firmą, jakim jest Wirtualne Biuro. To za pomocą tego narzędzia można nie tylko usprawnić proces administracyjny, ale również zmniejszyć koszty, a także przyczynić się do rozwoju firmy. Dlatego z Wirtualnego Biura korzystają przedsiębiorstwa z różnych branż, stawiając na nowoczesne rozwiązania!

Czytaj więcej

Meteoryt.pl

Asystent Chmura Gabinet Lekarski – wybierz odpowiednie oprogramowanie! (prosty program wraz z portalem klient - podgląd historii choroby)

Wiele działalności gospodarczych wymaga użycia specjalistycznych oprogramowań, za pomocą których można bezproblemowo zarządzać firmą. Jednym z takich programów jest Asystent Chmura Gabinet lekarski dedykowany klinikom oraz prywatnym gabinetom lekarskim i rehabilitacyjnym. A dlaczego warto z niego skorzystać, prowadząc tego typu działalność?

Czytaj więcej

Meteoryt.pl