Obecny rynek pracy wymaga od pracownika nieustannego podnoszenia swoich kompetencji oraz kwalifikacji za pomocą kursów i szkoleń organizowanych przez przedsiębiorstwa. Obecnie często jest to jeden z atutów nowoczesnej firmy, która dba o rozwój pracowników, oferując możliwość ich uczestnictwa w szkoleniach, które zapewniają możliwość zdobycia profesjonalnej wiedzy i umiejętności. Ponadto jest to także sposób na wykształcenie kadry oraz specjalistycznych pracowników, którzy zdobyte kompetencje wykorzystują na swoich stanowiskach. Dodatkowo organizacja szkoleń przez firmę pozwala na ograniczenie wydatków związanych z zatrudnieniem firm zewnętrznych do organizowania kursów i szkoleń dla pracowników. Ale zanim zaczniemy inicjować tego typu przedsięwzięcia, to warto zadbać o ich logistyczną stronę, aby nie utonąć w dokumentach, lub też nie popełnić poważnych błędów. A w jaki sposób można szybko i profesjonalnie zorganizować szkolenia pracownicze? Za pomocą naszego programu Asystent Kursy i Szkolenia!

Postaw na rozwój pracowników

Wiadomo, że odpowiednio wykształceni pracownicy, którzy stawiają na osobisty rozwój są często motorem rozwoju firmy. Obecny rynek pracy wymaga podnoszenia swoich kompetencji oraz kwalifikacji zgodnie z potrzebami rynku, więc warto zadbać o to, aby pracownicy mieli możliwość podniesienia swoich kompetencji. Ponadto wykwalifikowani pracownicy są fundamentem firmy, bez którego żadne przedsiębiorstwo nie mogłoby funkcjonować i przetrwać na rynku konkurencji. Dlatego coraz częściej wysoko wykwalifikowani specjaliści wybierają firmy, które zapewniają rozwój zawodowy pracownika oraz możliwość uczestniczenia w różnego rodzaju kursach oraz szkoleniach. Jednakże organizacja tego typu przedsięwzięć często wiąże się ze skomplikowanymi operacjami logicznymi, które są niezbędne w przypadku organizacji szkoleń i kursów dla pracowników. Niestety, ale także może wiązać się to z dodatkowymi kosztami w przypadku skorzystania z usług zewnętrznej firmy, która zadba o realizację poszczególnych etapów i formalności.

Dlatego, jeśli chcemy samodzielnie zorganizować szkolenia i kursy, a przy tym zaoszczędzić na tego typu działaniach, to dobrym pomysłem jest skorzystanie z programu Asystent Kursy i Szkolenia. To nowoczesne oprogramowanie, za pomocą którego możemy szybko, profesjonalnie i bezproblemowo zorganizować szkolenie w firmie, bez konieczności korzystania zewnętrznej pomocy innych firm. A jakie możliwości ma to oprogramowanie? I czym wyróżnia się pośród innych oprogramowani tego typu?

 

Asystent Kursy i Szkolenia – wiele możliwości w jednym programie

Asystent Kursy i Szkolenia 2018 jest oprogramowaniem przeznaczonym dla różnego rodzaju instytucji, a także firmom, które zajmują się organizacją kursów dla innych podmiotów. Ze względu na potrzeby i oczekiwania przedsiębiorstw wobec takiego oprogramowania, Asystent Kursy i Szkolenia został wyposażony w wiele funkcji oraz możliwości, dzięki którym można bez przeszkód zorganizować kursy dla pracowników. Co ważne, program może zostać z powodzeniem wykorzystany zarówno przez pracodawców, jak i pracowników, uczestniczących w danym szkoleniu. Ponadto intuicyjna obsługa aplikacji pozwala na szybkie z niej skorzystanie, nawet także przez osoby, które nie mają dużego doświadczenia w obsłudze profesjonalnego oprogramowania. A z jakich możliwości Asystenta Kursu i Szkolenia może skorzystać organizator szkolenia?

Szybka i prosta organizacja kursów oraz szkoleń

Zazwyczaj organizacja szkolenia i kursów wiąże się z wieloma operacjami logicznymi, a także działaniami, zmierzającymi do zainicjowania tego przedsięwzięcia. Dlatego oprogramowanie Asystent Kursy i Szkolenia posiada moduły, które można z powodzeniem wykorzystać przy realizacji danego etapu szkolenia. To za pomocą wbudowanych funkcji organizator ma możliwość kontrolowania ilości uczestników, edytowania terminów szkolenia, czy też zarządzania danymi kontaktowymi i historią zdarzeń. Ponadto można w każdej chwili dokonać kalkulacji kosztów szkolenia, a także sprawować stałą kontrolę nad realizacją zaplanowanych zadań. Dzięki temu w każdym momencie możemy nanieść dodatkowe informacje, czy też zmienić statut na np. zrealizowane działanie. Pozwala to na uporządkowanie poszczególnych etapów i szybką ich realizację.

Ponadto za pomocą oprogramowania Asystent Kursy i Szkolenia można sprawdzić historię uczestnictwa w szkoleniach danego pracownika, a także informacje o posiadanych kwalifikacjach, kompetencjach oraz planowanym udziale w kolejnych przedsięwzięciach. Dodatkowo firma jako organizator szkolenia ma możliwość dodania załączników do konkretnego szkolenia, a także stworzenia wielu grup w przypadku dużej ilości chętnych osób. Co ważne, duża różnorodność opcji oraz funkcji sprawia, że firma nie musi kupować oddzielnych programów dla poszczególnych etapów realizacji szkolenia, ale wystarczy jeden system, który umożliwia pełne zarządzanie szkoleniami oraz kursami w przedsiębiorstwie. Warto także wiedzieć, że z tego oprogramowania z powodzeniem mogą również korzystać uczestnicy szkoleń i kursów. A w jaki sposób?

Profesjonalny panel klienta

Uczestnik szkolenia ma także możliwość skorzystania z tego oprogramowania w różnoraki sposób. To za pomocą panelu klienta, wyróżniającego się intuicyjną obsługą może dokonać szybkiej rejestracji na wybrany kurs i szkolenie, oszczędzając przy tym swój czas. To klient sam tworzy nowe zgłoszenie, np. poprzez wybór danego wydarzenia i rejestruje swój udział poprzez wypełnienie określonych formularzy. Dodatkowo, w każdej chwili uczestnik kursu może sprawdzić status swojego zgłoszenia, posiadając aktualną wiedzę o etapie rejestracji udziału. Konto klienta pozwala również na zapoznanie się z formularzem szkolenia, np. terminami, a także może otrzymywać ważne informacje, dotyczące planowanych wydarzeń tego typu. Dzięki temu pracownicy mają aktualną wiedzę, dotyczącą organizowanych szkoleń, a łatwa rejestracja na dany kurs zachęca w ich udziale. Warto pamiętać, że im mniej formalności, tym lepiej, więc ograniczenie dokumentacji do minimum za pomocą tego oprogramowania staje się zachętą do uczestniczenia w organizowanych przez przedsiębiorstwo szkoleniach oraz kursach.

Pobierz i testuj przez 45 dni!

A jeżeli chcecie Państwo przetestować program Asystent Kursy i Szkolenia, to na naszej stronie internetowej istnieje możliwość pobrania programu i jego przetestowania przez 45 dni. Dzięki temu możecie Państwo przekonać się, że nasze oprogramowanie dostosowane jest do potrzeb i oczekiwań przedsiębiorców pod względem organizacji kursów i szkoleń pracowników. Ponadto ten system może być także z powodzeniem wykorzystany przez firmy, które zajmują się przeprowadzaniem tego typu przedsięwzięć dla zewnętrznych przedsiębiorstw. W związku z tym zapraszamy do kontaktu z naszym biurem i skorzystania z możliwości, jakie zapewnia to nowoczesne oprogramowanie w organizacji szkoleń i kursów.

 

Meteoryt.plUdostępnij: