Wirtualne Biuro to nowoczesny system zarządzania biurem administracyjnym, który wyróżnia się wieloma praktycznymi funkcjami. Warto wiedzieć, że jest to coraz popularniejsze rozwiązanie, za pomocą którego można usprawnić pracę pracowników administracyjnych, a także zadbać przy tym o rozwój firmy! Dlatego ten system cieszy się dużym zainteresowaniem przedsiębiorstw, działających w wielu branżach, doceniających nowoczesne zarządzanie biurem. Co ważne, tego typu rozwiązania są przyszłością i alternatywą dla tradycyjnych sekretariatów i biur administracyjnych, które poszukują ekonomicznych oraz nowoczesnych metod i sposobów zarządzania sprawami administracyjnymi danego przedsiębiorstwa. W związku z tym dobrym pomysłem jest skorzystanie z możliwości Wirtualnego Biura, szczególnie że w ofercie naszej firmy znajduje się tego typu oprogramowanie.

Wirtualne Biuro – zarządzaj biurem z każdego miejsca na świecie!

W dobie rozwoju technologicznego, coraz więcej osób i firm poszukuje takich rozwiązań, które zapewniają swobodę pracy i przy tym pozwalają na odpowiednie wywiązywanie się z obowiązków służbowych. Dlatego system zarządzania Wirtualnym Biurem jest coraz powszechniejszy i doceniany przez przedsiębiorstwa z różnych branż. W związku z tym, można śmiało stwierdzić, że to tego typu rozwiązania są przyszłością i alternatywą dla tradycyjnych biur. Co ważne, to oprogramowanie pozwala na zarządzanie biurem z każdego miejsca na świecie, dzięki czemu pracownik nie musi znajdować się przez cały czas w pomieszczeniu biurowym. Ponadto w przypadku działalności gospodarczych jednoosobowych można samemu zarządzać sprawami administracyjnymi firmy bez konieczności tworzenia odpowiednio przystosowanego miejsca pracy i zatrudniania dodatkowego pracownika. To dobre wyjście w przypadku, gdy jesteśmy na początku naszej drogi biznesowej i chcemy ponosić mniejsze koszty na rzecz rozwoju firmy. A w jakich branżach możemy skorzystać z oprogramowania, pozwalającego na prowadzenie wirtualnego biura?

Praktycznie w każdej branży, tego typu system nadaje się do prowadzenia biura z każdego miejsca oraz przez urządzenie z dostępem do sieci internetowej. Branża prawnicza, administracyjna, warsztat samochodowy, a może informatyczna? Nieodpowiednie zarządzanie biurem jest często jedną z przyczyn poniesienia porażki biznesowej, więc warto zdecydować się na profesjonalne oprogramowania, które umożliwiają sprawne zarządzanie sprawami administracyjnymi. Warto wiedzieć, że coraz więcej firm funkcjonuje na zasadzie pracy zdalnej, więc w takich sytuacjach należy skorzystać z takiego oprogramowania, które jest dostosowane do potrzeb i oczekiwań tego typu firmy. Dlatego, jeżeli chcemy mieć stałą kontrolę nad różnego rodzaju sprawami administracyjnymi, a przy tym z różnych przyczyn wolimy, aby tego typu kwestie były prowadzone w sposób zdalny i wirtualny, to zachęcamy do skorzystania z naszego systemu Asystent Biuro! A jakie funkcje i możliwości ma to oprogramowanie?

 

Szybkie i proste zarządzanie biurem za pomocą Asystent Biuro

Nasze oprogramowanie Asystent Biuro jest specjalną aplikacją stworzoną z myślą o przedsiębiorstwa, które potrzebują systemów przeznaczonych do sprawnego i profesjonalnego zarządzaniem różnego rodzaju biur. To za pomocą tego oprogramowania można nie tylko wspomóc pracę tradycyjnych sekretariatów, ale również zadbać o sprawy administracyjne w sposób zdalny i wirtualny. Asystent Biuro umożliwia zarządzanie korespondencją firmy za pomocą elektronicznej korespondencji, a także rejestrację faktur. Dzięki temu mamy stałą kontrolę nad przychodzącą oraz wychodzącą pocztą do klientów! Ponadto rejestr faktur mamy w jednym miejscu, więc bez trudu możemy sprawdzić to, czy dana faktura została uregulowana przez firmę lub klienta, czy też jeszcze oczekujemy na otrzymanie należności. W przypadku pism, dokumentów i podań należy zadbać o ich odpowiednie przechowywanie oraz sporządzanie właściwych raportów. To za pomocą naszego oprogramowania Asystent Biuro można prowadzić pełną rejestrację wszelkiego rodzaju dokumentów i pism, co pozwala na zachowanie porządku i minimalizuje ryzyko ich utraty. Wystarczy chwila, a osoba, która zarządza biurem przedsiębiorstwa może wprowadzić do rejestru otrzymany dokument, dokonać zmiany, czy zaktualizować jego stan. A dodatkowo można zeskanować otrzymanie dokumentu bezpośrednio do programu, skracając czas ich elektronicznej archiwizacji.

Ponadto system ten został wyposażony także w szereg innych możliwości, które umożliwiając rejestrację oprogramowania i urządzeń wykorzystywanych w firmie, czy też obsługę dokumentów kasowych. A dzięki możliwości korzystania z wewnętrznego klienta pocztowego można z łatwością go zintegrować z modułem danych kontaktowych, co pozwala na szybki kontakt zarówno z pracownikami przedsiębiorstwa, jak i klientami. To za pomocą jednego systemu można usprawnić, przyśpieszyć, a także rozwiązać problemy związane z zarządzaniem biura przedsiębiorstwa.

Dodatkowe funkcje i możliwości – wybierz odpowiednią wersję!

Nasze oprogramowanie Asystent Biuro powstało z myślą o oczekiwaniach i potrzebach przedsiębiorstw z różnych branż. Dlatego oferujemy również zróżnicowane wersje tego systemu, dzięki czemu nasi klienci mogą podjąć decyzję o wyborze właściwego modułu w wersji Pro, Biznes lub Max, co wiąże się z dostępem do określonych funkcji i możliwości. Dlatego dobrym pomysłem jest dokładne zapoznanie się z poszczególnymi opcjami oraz skontaktowanie się z naszym biurem, które z wielką chęcią pomoże przy wyborze odpowiedniej wersji oprogramowania. Ponadto istnieje możliwość pobrania oraz przetestowania aplikacji Asystent Biuro przez okres 45 dni lub też wykupienie licencji na określony czas, np. na 6 miesięcy, rok, czy nawet dożywotni czas. W związku z tym jeżeli jesteście Państwo zainteresowani skorzystaniem z tego oprogramowania, to zachęcamy do zapoznania się informacji o tym systemie na naszej stronie i do kontaktu z biurem!

 

Meteoryt.plUdostępnij: