Sklep w licencji SaaS – poznaj korzyści!

Jeżeli chcemy rozpocząć swoją działalność w postaci sklepu internetowego, to warto zdecydować się na założenie go w oparciu o oprogramowanie na licencji SaaS. To rozwiązanie, które cieszy się dużą popularnością oraz wiąże się z wieloma korzyściami. A czym jest licencja SaaS? I jakie są zalety skorzystania z takiej usługi?

Czytaj więcej

Meteoryt.pl

Obsługa klienta kluczem do zwiększenia efektywności sprzedaży

Profesjonalna obsługa klienta ma wiele zalet, wśród których należy wymienić zwiększenie efektywności sprzedaży produktów w sklepie internetowym. Dlatego, jeżeli chcemy zapewnić odpowiednią jakość obsługi naszych klientów, to warto skorzystać z przydatnych wskazówek i możliwości!

Czytaj więcej

Meteoryt.pl

Jak zaindeksować swój sklep internetowy w wyszukiwarce?

Jeżeli zdecydowaliśmy się na otworzenie własnego sklepu internetowego, to warto zadbać o jego szybkie i prawidłowe zaindeksowanie w wyszukiwarce Google. To po zaindeksowaniu naszego sklepu internetowego może on pojawić się w wynikach wyszukiwania, co ma duże znaczenie w przypadku internetowego biznesu.

Czytaj więcej

Meteoryt.pl

Dlaczego warto posiadać sklep internetowy?

Dużą popularnością cieszą się zakupy internetowe, dzięki czemu coraz więcej sprzedawców decyduje się na założenie własnego sklepu internetowego. A jakie są korzyści z prowadzenia tej formy handlu? O czym warto pamiętać?

Czytaj więcej

Meteoryt.pl

Załóż swój własny sklep internetowy bez zobowiązań na 30 dni!


.asystentonline.pl

Zakupy przez urządzenia mobilne rosną w siłę!

Zakupy online cieszą się dużą popularnością! I choć w główniej mierze wciąż są wykonywane za laptopów lub komputerów stacjonarnych, to jednak coraz chętniej sięgamy po urządzenia mobilne do zakupów internetowych. Dlatego warto zastanowić się nad stworzeniem lub dostosowaniem sklepu internetowego, który również będzie dostosowany do tego typu urządzeń.

 

 

Czytaj więcej

Meteoryt.pl

RODO - nowe regulacje ochrony danych

Już 25 maja wchodzi w życie RODO – nowa regulacja prawna, dotycząca ochrony danych. To dzięki niej nasze dane będą lepiej chronione przed przejęciem ich i wykorzystaniem przez niepowołane osoby. Ale w jaki sposób te regulacje będą mały wpływ na nasze życie? I co oznaczają w praktyce?

Czytaj więcej

Meteoryt.pl

Zakładanie sklepu internetowego krok po kroku - to proste!

Jeżeli chcemy szybko i sprawnie założyć swój sklep internetowy, to warto skorzystać z naszej platformy, która wyróżnia się prostą oraz intuicyjną obsługą! Dlatego też sklep internetowy możemy założyć na niej w ciągu kilku minut, wypełniając krótki  formularz. W związku z tym zachęcamy do zapoznania się krok po kroku całym procesem zakładania sklepu internetowego i jego pierwszą obsługą.

Czytaj więcej

Meteoryt.pl

Certyfikat SSL – zadba o bezpieczeństwo danych klienta!

To dzięki certyfikatowi SSL możemy zadbać o bezpieczne połączenie z pocztą, serwerem, stroną internetową, a także o zabezpieczenie transakcji płatniczych dokonywanych drogą online. To ważny element każdego sklepu internetowego, który pozwala na wykonanie płatności elektronicznych, a także na wprowadzanie danych przez klientów.

Czytaj więcej

Meteoryt.pl