System ticketów - nowy kanał komunikacji w Asystent Online - szybsza obsługa klienta i niższe koszty obsługi!

Szybka i profesjonalna komunikacja z klientem, a także pracownikami pozwala na uzyskanie lepszych wyników, a także wpływa na rozwój firmy! Dlatego warto zdecydować się na skorzystanie z nowego systemu ticketów, który jest nowym kanałem komunikacji w oprogramowaniu Asystent Online. A czym on się wyróżnia i jakiej posiada możliwości?

Czytaj więcej

Meteoryt.pl

Asystent Chmura - sklep internetowy zintegrowany z profesjonalnym systemem magazynowo-sprzedażowym (Asystent Chmura - magazyn, sprzedaż, zamówienia, oferty)

Jeżeli chcemy zadbać o rozwój sklepu internetowego, a także zwiększyć sprzedaż, to dobrym pomysłem jest skorzystanie z możliwości profesjonalnego systemu magazynowo-sprzedażowego w postaci Asystent Chmura Magazyn. To nowoczesne i unikalne rozwiązanie, które pozwala na lepsze i łatwiejsze zarządzanie sklepem internetowym!

Czytaj więcej

Meteoryt.pl

System zarządzania Wirtualnym Biurem wraz z portalem klienta - jaka jest przyszłość tego rozwiązania w wybranych branżach?

Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na nowoczesne rozwiązanie zarządzania firmą, jakim jest Wirtualne Biuro. To za pomocą tego narzędzia można nie tylko usprawnić proces administracyjny, ale również zmniejszyć koszty, a także przyczynić się do rozwoju firmy. Dlatego z Wirtualnego Biura korzystają przedsiębiorstwa z różnych branż, stawiając na nowoczesne rozwiązania!

Czytaj więcej

Meteoryt.pl

Załóż swój własny sklep internetowy bez zobowiązań na 30 dni!


.asystentonline.pl

Asystent Chmura Gabinet Lekarski – wybierz odpowiednie oprogramowanie! (prosty program wraz z portalem klient - podgląd historii choroby)

Wiele działalności gospodarczych wymaga użycia specjalistycznych oprogramowań, za pomocą których można bezproblemowo zarządzać firmą. Jednym z takich programów jest Asystent Chmura Gabinet lekarski dedykowany klinikom oraz prywatnym gabinetom lekarskim i rehabilitacyjnym. A dlaczego warto z niego skorzystać, prowadząc tego typu działalność?

Czytaj więcej

Meteoryt.pl

Przeniesienie sklepu na nową platformę - czy to się opłaca?

Podjęcie decyzji o rozpoczęciu biznesowej przygody ze sklepem internetowym wiąże się z licznymi kwestiami, o których należy pamiętać. Jednakże, zanim nasza działalność zaistnieje w świecie e-commerce, to warto wybrać odpowiednią platformę przeznaczoną do tego typu sklepów. A dzięki temu możemy uniknąć wielu problemów i zadbać o rozwój firmy!

Czytaj więcej

Meteoryt.pl

E-merchandising w sklepie internetowym

Pojęcie merchandising jest ściśle związane ze strategiami marketingowymi, z których często korzystają zarówno sklepy tradycyjne, jak i internetowe. To dzięki tej metodzie można przykuć uwagę klienta, zachęcić go do zakupu, a także zbudować pozytywną opinię o naszym sklepie internetowym. Dlatego warto znać pojęcie merchandising i wykorzystać jego możliwości w praktyce!

Czytaj więcej

Meteoryt.pl

Multi-channel a omni-channel – którą strategię wybrać?

Rozwój nowoczesnych technologii sprawił, że także w branży e-commerce pojawiają się nowe strategie z wykorzystaniem zdobyczy technologicznych. Coraz częściej i chętniej przedsiębiorcy decydują się na wdrożenie nowych strategii marketingowych, które pozwalają na osiągnięcie większych zysków w sklepie internetowym. Jednym z nich są strategie multi-channel oraz omni-channel, które związane są z branżą e-commerce.

Czytaj więcej

Meteoryt.pl